ANA SAYFA EGE YAPI YAŞAM SEÇENEKLERİ GALERİ KAMPANYA MEDYA BATIŞEHİR ÖZEL İLETİŞİM
ENGLISH العربية

SEÇİN, BEĞENİN, PEŞİNAT ÖDEMEDEN OTURUN!

Siz de gelin, projeyi yerinde görün,
hiç peşinat ödemeden 2.240 TL’den başlayan taksitlerle evinizi alın,
hemen yaşamaya başlayın.
Tüm daire tipleri stoklarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında daire liste fiyatının %10 ‘u 12 ay, %10’u 24 ay, %10’u 36 ay ve %15’i 48 ay sonra ödenmektedir. %55 bakiye, Ege Yapı’nın anlaşmalı bankalarından artan taksit uygulaması ile 120 ay vadelendirilerek taksitlendirilecektir. Ege Yapı’nın kampanyada ve fiyatlarda haber vermeden değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Ege Yapı A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve EGE YAPI Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.
Tüm daire tipleri stoklarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında daire liste fiyatının %10 ‘u 12 ay, %10’u 24 ay, %10’u 36 ay ve %15’i 48 ay sonra ödenmektedir.
%55 bakiye, Ege Yapı’nın anlaşmalı bankalarından artan taksit uygulaması ile 120 ay vadelendirilerek taksitlendirilecektir. Ege Yapı’nın kampanyada ve fiyatlarda haber vermeden değişiklik yapma hakkı saklıdır.
© Copyright 2015 BATIŞEHİR Kişisel Verilerin Korunması | Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Koşulları | Çerez Politikaları
Ege Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.